Su Makinesi genç, dinamik ve sektöre yeni bir bakış açısı getireceğine inanan mühendis kadrosu ile farklı nitelikteki suların en kaliteli sistemlerle arıtılmasına ilişkin tüm konularda hizmet vermektedir. Buradan hareketle sizlerin en kaliteli suya en ekonomik ve konforlu bir biçimde ulaşabilmesi için en yetkin kadromuzla yanınızdayız. Werden Water siz değerli müşterilerimize karşı olan sorumluluğunun farkında olarak sipariş, proje ve montaj süreçlerinde kalite ve mühendisliği birleştirerek en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindedir.

Misyonumuz

Sumakinesi Türkiye Su arıtma sektörüne giriş yapma kararını Türkiye’de Bulunan bir çok Karışıklıktan ve piyasada bulunan bir çok kalitesiz üründen ayırmak için gelmiştir.

Vizyonumuz

Su Makinesi olarak evsel ve endüstriyel su arıtma sektöründe saygın,çevreye ve insana olan üst düzey duyarlılığı ışığında kaliteli su denildiği zaman ilk akla gelen ve en çok güven duyulan teknoloji şirketi olmak.

Neden Sumakinesi ?

Konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız satış öncesi ve satış sonrası her türlü soru ve sorunlarınızın çözümü için size destek vermekten mutluluk duyacaktır.

Müşteri memnuniyeti için çalışma yürüttüğümüz tüm işlerde titizlikle ve ciddiyetle çalışmaktayız. Doğal olarak sonucunda kalite olgusunu yakalayıp tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yansıtmaktayız.

Faliyet konumuzda profesyonel personeli ile fark yaratmak, kalite çıtasını yükseltmek, en çok tercih edilen firma olmak ve tercih önceliğinizde göz önünde bulunmak.

Yeniliklere açık bir şirket olarak, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamanın yanı sıra %100 Müşteri memnuniyet odaklı çalışarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.